Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

Złoto indywidualnie … srebro w klasyfikacji ogólnej !

Z takim dorobkiem medalowym reprezentacja naszej szkoły w kategorii chłopców ukończyła rywalizację w VI Memoriale im. Władysława Lisieckiego pod patronatem Ireny Szewińskiej.
W biegu na dystansie 2000 m zwyciężył uczeń klasy I ZS Paweł Łuba, drugie miejsce przypadło Patrykowi Dośpiałowi z kl. III TOT, na piątym miejscu  uplasował się Kamil Kubiak z kl. I TC, kolejne lokaty uzyskali Mateuszi Bil  kl. I LO, Krystian Serej kl. I TC oraz Kamil Burzyński kl. I LO. W klasyfikacji ogólnej uczniowie zdobyli drugie miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Pamiątkową statuetką uhonorowany został również Pan V- ce Dyrektor  Piotr Matusiak za wkład wniesiony w organizację memoriału oraz krzewienie kultury fizycznej .