Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl
Sukcesy sportowe 2014 - 2023

23-03-2023

Nasi koszykarze wicemistrzami powiatu!
   W rozegranych w hali MOSiR-u mistrzostwach powiatu zgierskiego bardzo dobrze zaprezentowali się nasi koszykarze. W klasyfikacji końcowej mistrzostw zajęli II miejsce, zdobywając pamiątkowy puchar i dyplom. Szkołę reprezentowali: Więcej

Katarzyna Sobińska, Grzegorz Karolak
25-09-2018

III miejsce w klasyfikacji szkół
ponadgimnazjalnych powiatu
zgierskiego

Nowy sportowy rok szkolny rozpoczęliśmy podsumowaniem Licealiady 2017/18. To był pracowity i pomyślny dla nas rok. Mistrzostwo rejonu w piłce nożnej chłopców i udział w finale wojewódzkim; dwukrotne mistrzostwo powiatu – w tenisie stołowym dziewcząt Więcej

D. Karolak, A. Gruszczyńska, G. Karolak, S. Mijas
04-06-2018

I MIEJSCE W PÓŁFINALE , V MEJSCE
W FINALE WOJEWÓDZKIM

Nasi piłkarze, jako mistrzowie powiatu zgierskiego, awansowali do półfinału wojewódzkiego, w którym stanęli do walki z mistrzami powiatów łęczyckiego i pabianickiego. Oba mecze wygrali Więcej

Grzegorz Karolak
04-06-2018

PIŁKARZE MISTRZAMI POWIATU
   Mistrzostwa powiatu zgierskiego w piłce nożnej zakończyliśmy jako najlepsi! W rozgrywkach startowało 12 szkół ponadgimnazjalnych, które zostały podzielone na 4 grupy eliminacyjne. Nasi chłopcy wygrali 2:0 Więcej

04-06-2018

PIŁKARKI WICEMISTRZYNIAMI
POWIATU

Sukcesem naszej reprezentacji zakończyły się mistrzostwa powiatu zgierskiego w piłce nożnej dziewcząt. W finale uczennice „Cezaka” pokonały 4:0 SMS z Aleksandrowa Łódzkiego i zremisowały 2:2 ze Więcej

07-03-2018

,,Brąz” dla koszykarek
   W rozegranych w hali zgierskiego MOSiR-u mistrzostwach powiatu bardzo dobrze zaprezentowały się nasze koszykarki . W klasyfikacji końcowej mistrzostw zajęły III miejsce, zdobywając pamiątkowy puchar i dyplom. Więcej

07-03-2018

KOSZYKARZE WICEMISTRZAMI
POWIATU

Sukcesem naszej reprezentacji zakończyły się mistrzostwa powiatu zgierskiego w koszykówce. W eliminacjach chłopcy wygrali z ZZSP ze Zgierza i SMS LO z Aleksandrowa Łódzkiego. W finale pokonali Więcej

27-01-2016

„CEZAK” MISTRZEM POWIATU
   DAMIAN ANTCZAK z klasy IV TE oraz MATEUSZ PROŚNIAK i ADAM JAROSZEWSKI – obaj z klasy II TUG - wywalczyli pierwsze miejsce podczas mistrzostw Zgierza w tenisie stołowym. Nasi zawodnicy byli bezkonkurencyjni, łatwo wyszli z grupy, wygrali ćwierćfinał i półfinał, a w finale pokonali uczniów z ZS w Bratoszewicach. Więcej

Dorota Karolak
10-05-2015

PIŁKARKI NOŻNE NAJLEPSZE
W WOJEWÓDZTWIE

Mistrzynie Powiatu Zgierskiego i Rejonu w Finale Wojewódzkim ,,Licealiady’’, który odbył się na naszym ,,Orliku’’ wygrały wszystkie mecze. Dla większości zawodniczek był to czwarty finał, ale po raz pierwszy zdobyły złote medale.
W meczu grupowym, przy gorącym dopingu koleżanek i kolegów wygrały z ZS nr 3 ze Skierniewic 2:1. W finale spotkały się ze zwycięzcą drugiej grupy, reprezentacją ZS nr 1 z Radomska, którą, po emocjonującym meczu, pokonały 3:0. Więcej

10-05-2015

PIŁKARKI NOŻNE MISTRZYNIAMI POWIATU
I REJONU

W dniach 14 – 17 kwietnia 2015 r. na boiskach ,,Orlik’ ’w Zgierzu odbyły się mecze w piłce nożnej dziewcząt o mistrzostwo Powiatu Zgierskiego . Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę zajęły I miejsce. W grupie eliminacyjnej pokonały ZS nr 1 Głowno 14:0, LO Aleksandrów Ł. 8-0, w półfinale I LO Ozorków 5:0, a finale LO Zgierz 8-0. Mistrzynie awansowały do kolejnego etapu – Finału Rejonu Więcej

10-05-2015

Sukcesem naszej reprezentacji zakończyły się Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w piłce nożnej. W rozgrywkach startowało 12 szkół ponadgimnazjalnych, które zostały podzielone na 4 grupy eliminacyjne. Nasi chłopcy wygrali z ZS nr 1 Bratoszewice 5:1, z LO Aleksandrów 2: 0, w półfinale z LO Zgierz 2:1 a w finale, po bardzo dobrej grze, pokonali ZZSP Zgierz 4:1, i zdobyli puchar ufundowany przez Starostę Zgierskiego .
Jako mistrzowie reprezentowali powiat w Finale Rejonu, w którym zajęli II miejsce.
Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.
Reprezentacja Cezaka:
Jan Kowalski, Kamil Andrysiak, Marcin Banasiak, Szymon Szczeciński, Adam Jaroszewski, Adam Więckowski, Mateusz Sadłecki, Patryk Prośniak, Patryk Retkowski, Rafał Topolski, Wojciech Banaszczyk

12-01-2015

Wicemistrzostwo powiatu i awans do mistrzostw rejonu w tenisie stołowym chłopców.
    Damian Antczak III TE i Mateusz Prośniak I TUG wywalczyli II miejsce w powiecie zgierskim w tenisie stołowym. Chłopcy wygrali rozgrywki grupowe a w półfinale pokonali Zespół Szkół z Głowna i dzięki temu awansowali do dalszych rozgrywek. Więcej

11-12-2014

Mikołajki na sportowo
    Po raz 20- ty nauczyciele stanęli do sportowej walki z uczniami. Jubileuszowy mecz w piłkę siatkową odbył się 4 grudnia i dostarczył wielu emocji. Pierwszy set zdecydowanie wygrali uczniowie. W drugim szala zwycięstwa przechylała się na jedną i drugą stronę, drużyny zdobywały dwupunktową przewagę i zaraz ją traciły, ale w końcówce lepsi byli nauczyciele i to oni wygrali. O wyniku spotkania zadecydował trzeci set, w którym pełną kontrolę nad grą przejęli uczniowie. Więcej

Nauczyciele wf
24-11-2014

PUCHAR DLA SIATKARZY
    W dniach 12-14 listopada 2014r. w ZSO im. S Staszica obył się turniej w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców z okazji Święta Niepodległości. Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze szkolne reprezentacje: chłopcy wygrali turniej, w finale pokonując 2-0 zespół Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych a dziewczęta zajęły II miejsce ulegając 0-2 w finale LO im. S. Staszica. Więcej

Dorota i Grzegorz Karolak
29-04-2014

PIŁKARKI NOŻNE TRZECIĄ DRUŻYNĄ W WOJEWÓDZTWIE

Dla reprezentantek naszej szkoły ,,Licealiada’’ w piłce nożnej zakończyła się sukcesem !!!
Mistrzynie Powiatu i Rejonu , w Finale Wojewódzkim , w którym wzięło udział pięć najlepszych zespołów nasze dziewczęta zajęły III miejsce. W pierwszym meczu przegrały z LO z Tomaszowa Mazowieckiego 2-0 następnie wygrały z ZSP z Ostrowa 5-0. Więcej

28-04-2014

PIŁKARKI NOŻNE MISTRZYNIAMI REJONU

W dniu 24 kwietnia 2014 r. na boisku ,,Orlik’’ przy naszej szkole, odbyły się mecze w piłce nożnej dziewcząt o mistrzostwo Rejonu w ramach ,,Licealiady’’. W zawodach brały udział mistrzynie: powiatu pabianickiego, łęczyckiego, poddębickiego i zgierskiego. Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę i powiat zgierski wygrały wszystkie mecze, zajęły I miejsce i awansowały do następnego etapu – Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się na naszym ,,Orliku’’ . Gratulujemy sukcesu i życzymy medalu w Finale Wojewódzkim Więcej

15-04-2014

W dniach 8 – 10 kwietnia 2014 r. na boiskach MOSiR z Zgierzu odbyły się mecze w piłce nożnej dziewcząt i chłopców o mistrzostwo Powiatu Zgierskiego .
Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę zajęły I miejsce i awansowały do następnego etapu – Finału Rejonu, który odbędzie się na naszym ,,Orliku’’ . W grupie eliminacyjnej ,,Złotka’’ pokonały LO Zgierz 2-1, LO Ozorków 4-0, a finale LO Aleksandrów 7-0. Więcej

25-03-2014

VI Mistrzostwa Zespołu Szkół nr 1 w Pompkach

VI Mistrzostwa Zespołu Szkół nr 1 w Pompkach 20 marca 2014 r. odbyły się kolejne mistrzostwa naszej szkoły w pompkach wykonywanych na czas. Mistrzynią naszej szkoły została Monika Kalisiewicz z kl. IV TF ustanawiając nowy rekord szkoły 1’30’’, zaś mistrzem szkoły okazał się Michał Niedźwiedź z kl. IV TF uzyskując wynik 1’42’’. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Więcej

Alicja Żurek
09-01-2014
Sukces tenisistów stołowych!!

W grudniu odbyły się mistrzostwa powiatu zgierskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Uczniowie z naszej szkoły : Damian Antczak II TF i Mateusz Kucharski I ZSZ zajęli III miejsce w powiecie zgierskim.