Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

Mistrzostwa ZS nr 1 w tenisie stołowym – wyłoniliśmy najlepszych

Natalia Smelka I T – mistrzyni szkoły w tenisie stołowym,
Damian Antczak III TE – mistrz szkoły w tenisie stołowym

27 listopada o godzinie 14.00 do walki o tytuł najlepszych tenisistek i tenisistów stanęło 25 osób (17 chłopców i 8 dziewcząt).  W kategorii kobiet w finale spotkały się  Karolina Trzmielak (III TE)  i Natalia Smelka( I T), która wygrała ten mecz 2:0 i nie kryła swej radości ze zwycięstwa. Trzecie miejsce zajęła Justyna Pionko (II TE).

Wśród chłopców już trzeci rok z rzędu, mistrzem został Damian Antczak (III TE), który  w meczu finałowym nie dał żadnych szans  Mateuszowi Prośniakowi (I TUG). Na trzecim miejscu rozgrywki zakończył Artur Matczak (I TC).

Najlepszych, medalami i słodkimi nagrodami uhonorowała dyrekcja szkoły Pani Liliana Lipińska i Pan Piotr Matusiak, a wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali drobne upominki.

Bardzo dziękujemy wszystkim  za emocje i sportową walkę, zwycięzcom gratulujemy.
Mistrzostwa szkoły pomogą wyłonić reprezentację ZS nr 1 na mistrzostwa powiatu, które odbędą się już wkrótce.