Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

 

STUDNIÓWKA 2017

Czy pamiętasz, jak ruszył świat do tańca?... Bez wątpienia nieprędko zapomną, bo dla każdego maturzysty to jedyny taki bal, wieńczący kilkuletni czas nauki w wybranej przez siebie szkole.
Za moment absolwenci, póki co jeszcze uczniowie ZS nr 1, eleganccy i pełni powagi, a zarazem gotowi na taneczne szaleństwa do białego rana, zebrali się w minioną sobotę w wytwornej sali Zajazdu „U Przemka”. Towarzyszyli im nie tylko rodzice, dyrekcja szkoły, wychowawcy i nauczyciele, koleżanki i koledzy, także z klas młodszych, ale również przedstawiciele władz powiatu i miasta: Członek Zarządu Powiatu Pan Wojciech Budziarski, Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego i Naczelnik Wydziału Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych w zgierskim Starostwie Powiatowym – Pani Ilona Rafalskaoraz Prezydent Miasta Zgierza Pan Przemysław Staniszewski z Małżonką. Wszyscy ze wzruszeniem obejrzeli przepięknego poloneza, nad którego przygotowaniem czuwała Pani Alicja Gruszczyńska, a potem w rytmach zorby młodzież wraz z wychowawcami rozpoczęła zabawę, którą przerwano już tylko na chwilę – by obdarować panią dyrektor i swoich opiekunów pamiątkowymi fotografiami i w ciepłych słowach podziękować za wspólnie spędzone lata.
Być może namiastkę klimatu tego wieczoru oddadzą zdjęcia. Zapraszamy do przejrzenia fotogalerii!