Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

Najsilniejsi walczyli o medale -

23 marca 2017 r. w III MISTRZOSTWACH ZS NR 1 W ZGIERZU W WYCISKANIU SZTANGI, LEŻĄC, które odbyły się pod patronatem Pani Dyrektor Liliany Lipińskiej. Pasja, wysoki poziom wytrenowania oraz determinacja do osiągnięcia jak najlepszego wyniku to cechy, które charakteryzowały zawodników. Złoty medal oraz tytuł „Mistrz ZS nr 1” wywalczył Konrad Kaźmierczak z klasy III TUG, który jednocześnie ustanowił nowy rekord szkoły, podwyższając go o ponad 300 punktów. Wicemistrzostwo szkoły przypadło Mateuszowi Jędrzejczakowi z klasy IV TE, a brązowy medal zdobył Mateusz Prośniak z klasy III TUG .W kategorii najlepsza technika wyciskania, leżąc zwyciężył Jakub Przytulski z klasy III LO, za co otrzymał puchar. Ponadto wśród zawodników rozlosowano pieniężny bon upominkowy do CH Manufaktura. Poniżej przedstawiam klasyfikację końcową zawodów: