Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

 

Ostatki w „Cezaku”

 

 

 

 

13 lutego 2018 przeszedł już do historii, rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu, ale nie możemy nie wspomnieć o tym, co w ostatkowy wtorek działo się w świetlicy szkolnej. Przebrani w przeróżne stroje, pełni energii i chęci do zabawy, uczniowie i nauczyciele wzięli udział w balu karnawałowym, przygotowanym przez Samorząd Uczniowski. Zabawę rozpoczęła Pani Dyrektor Liliana Lipińska. Oprócz tańców były nagrody. Specjalnie powołana komisja wyłoniła najciekawiej przebranych. Pani Dyrektor nagrodziła ich za kreatywność w przygotowaniu stroju, sama zresztą również została wyróżniona jako najlepiej przebrany nauczyciel.
Wszystkim dziękujemy za zabawę, Pani Dorocie Awgul za przygotowanie wspaniałego scenariusza i przystrojenie świetlicy, Antkowi Davisowi i Angelice Żuchowskiej za poprowadzenie balu, a Dawidowi Włodarskiemu za aranżację muzyczną, co – jak wiadomo – nie jest proste, bo bez dobrej muzyki nie ma dobrej zabawy!