Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

ZŁOTO I BRĄZ INDYWIDUALNIE!!!
SREBRO W KLASYFIKACJI OGÓLNEJ!!!

Z takim dorobkiem medalowym 9 września 2017 r. reprezentacja naszej szkoły ukończyła rywalizację w organizowanym pod patronatem Ireny Szewińskiej IX Memoriale im. Władysława Lisieckiego, w kategorii chłopców.
W biegu na dystansie 1000 m zwyciężył uczeń klasy III TE, Bartosz Stefaniak, zaś trzecie miejsce przypadło Michałowi Kołodziejczakowi z klasy IV TC. Zawodnicy zostali uhonorowani medalami, a zwycięzca biegu otrzymał bon podarunkowy o wartości pięćdziesięciu złotych oraz książkę o tematyce sportowej. W wyniku klasyfikacji końcowej nasza szkoła zajęła II miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców, otrzymując srebrny puchar.