Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

 

WIELKA LEKCJA BIZNESU I INNOWACJI Uczniowie klas pierwszych oraz trzecich technikum ekonomicznego wraz z opiekunkami, P. Ewą Kawczyńską i P. Ewą Urbańską-Sobczak, mieli przyjemność uczestniczyć w „Wielkiej Lekcji Biznesu i Innowacji”, przeprowadzonej 16.11.2017r. w łódzkim hotelu Vienna House Andel’s. Celem tego spotkania było rozbudzenie motywacji do działania poprzez wizytę liderów w zakresie biznesu, m.in. Piotra Cieszewskiego, Katarzyny Zielińskiej i Sebastiana Góreckiego oraz dr. Łukasza Prysińskiego. Przedstawili oni swoje doświadczenia, które mogą stać się przykładem do naśladowania w dorosłym życiu. Uczniowie dowiedzieli się, jak ważne na drodze do realizacji swoich marzeń w obszarze zawodowym i prywatnym są determinacja i konsekwencja. Najmłodsi mówcy opowiedzieli o realizacji projektu – pojazdu napędzanego energią słoneczną – oraz o jego międzynarodowych sukcesach.


Nasi uczniowie opuścili hotel Andel’s z pozytywnym nastawieniem oraz chęcią do działania. Mamy nadzieję, że będziemy jeszcze mieli przyjemność uczestniczenia w kolejnych tak inspirujących zajęciach. 

 


A. Zaręba, P. Tomczak, E Urbańska-Sobczak, E. Kawczyńska-Kiełbasa