Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

Najsilniejsi walczyli w V mistrzostwach
ZS nr 1 w wyciskaniu sztangi leżąc

7 marca 2019 r. odbyły się V mistrzostwa ZS nr 1 w Zgierzu w wyciskaniu sztangi leżąc. Wszyscy startujący wykazali się wysokim poziomem wytrenowania oraz niezwykłą determinacją do osiągnięcia jak najlepszego wyniku. Złoty medal oraz tytuł mistrza ZS nr 1 wywalczył Mikołaj Bystroński z klasy II TEH, tytuł wicemistrza szkoły przypadł Kacprowi Gabryelczakowi z klasy IV TE, a brązowy medal zdobył Adrian Witczak z klasy IV TCT. Na czwartej lokacie znalazł się Tomasz Kucharski z klasy III TUG, zaś na pozycji piątej uplasował się Szczepan Danowski z II TEH. W kategorii najlepsza technika wyciskania leżąc zwyciężył Mikołaj Bystroński, za co otrzymał puchar. Ponadto wśród zawodników rozlosowano pieniężny bon upominkowy do CH Manufaktura. Poniżej przedstawiam szczegółową klasyfikację końcową zawodów: