Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

Dziewczęta mistrzyniami powiatu zgierskiego w badmintonie

Dominika Szymańska – III TCT, Kasandra Granosik – III TCT i Eliza Góreczna – II T (rez.) zwyciężyły w mistrzostwach powiatu w badmintonie. Dziewczęta przeszły cały turniej bez porażki. W fazie grupowej zwyciężyły 3:0 z reprezentacjami Zespołu Szkół z Aleksandrowa Łódzkiego i Zgierskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych,  co pozwoliło im  wyjść z grupy z I miejsca. W finale, również z rezultatem 3:0, pokonały zawodniczki z Liceum Ogólnokształcącego im S. Staszica. Gratulacje!
Nasze mistrzynie wywalczyły sobie prawo reprezentowania powiatu zgierskiego w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 5 listopada w Pabianicach.
Życzymy powodzenia, trzymamy kciuki.
Chłopcy: Kacper Lubowiecki – II TU, Maciej Przybylski – II T, Jakub Gierat – II T (rez.), rozgrywali mecze systemem pucharowym. Nieznacznie ulegli uczniom z Liceum Samorządowego i nie mogli dalej uczestniczyć w turnieju.
Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za sportową walkę i zaangażowanie.