Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

 

Dominika Szymańska i Vladyslav Neiher
mistrzami szkoły w tenisie stołowym

 

 

 

 

Przez dwa środowe popołudnia (20 i 27 listopada) wszyscy chętni uczniowie mogli zweryfikować swoje umiejętności gry w tenisa stołowego i zmierzyć się ze swoimi kolegami.
W zawodach wzięła udział młodzież ze wszystkich poziomów, od klasy pierwszej do czwartej.
Dziewczęta rozgrywały mecze w systemie „każdy z każdym” i szybko najlepszą zawodniczką okazała się zeszłoroczna mistrzyni, Dominika Szymańska z klasy III TCT, która zatrzymuje ten tytuł na kolejny rok. II miejsce zajęła Martyna Pietrzak z klasy III TU, a III miejsce wywalczyła Alicja Hajdys z III TCT.
Rozgrywki w kategorii chłopców jak zwykle cieszyły się dużym powodzeniem, dlatego uczestnicy zostali podzieleni na 3 grupy eliminacyjne i 2 półfinałowe. Niekwestionowanym liderem okazał się uczeń klasy I Tg Vladyslav Neiher. Wygrał on wszystkie swoje mecze i to został mistrzem szkoły w tenisie stołowym na rok 2019/20. II miejsce zajął Rafał Kuberski z klasy II TEC, a III – Piotr Pawlak z klasy IV TH.
Gratulujemy najlepszym zawodnikom. Wszystkim dziękujemy za walkę fair play i miłą atmosferę. Zapraszamy za rok.D. Karolak, K. Sobińska, G. Karolak