Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

 

W barwach jesieni – rajd integracyjny klasy I TFR

 

 

 

 

23 września, w pierwszy dzień jesieni, klasa I TFR wraz z opiekunami: wychowawczynią p. Małgorzatą Matusiak i p. Zbigniewem Królikowskim udała się na rajd integracyjny. Najpierw – krótka podróż pociągiem do Swędowa, a następnie – długi (ponadpółtoragodzinny) spacer przez jesienny las do Jeżewa. Wędrówka przy pięknej pogodzie była doskonałym wstępem do bliższego poznania się, okazją do rozmów i żartów. Na miejscu czekały na nas liczne atrakcje: ognisko i pieczenie kiełbasek, różne wesołe gry integracyjne, wspólne tańce i – jak przystało na klasę o tym profilu – sesje zdjęciowe, pozwalające doskonalić swój warsztat, nieźle się przy tym bawiąc. Wszystkim dopisywały humory, zielone otoczenie pozwalało się odprężyć i odstresować. Wspólny czas minął w mgnieniu oka i trzeba było ruszać w drogę powrotną. Mimo że znów czekała nas długa wędrówka, nikt nie narzekał i również podczas powrotu towarzyszyły nam zabawa i śmiech.
Czy rajd się udał? – Niech odpowiedzią będzie pytanie zadawane przez uczniów przy pożegnaniu: „Kiedy następna wycieczka?”.