Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

VI MISTRZOSTWA ZS NR 1 W WYCISKANIU LEŻĄC ROZSTRZYGNIĘTE

30 września 2021 r. odbyły się kolejne, VI Mistrzostwa ZS nr 1 w Zgierzu w wyciskaniu leżąc. Najsilniejsi uczniowie naszej szkoły rywalizowali o miano zwycięzcy, starając się wycisnąć sztangę jak największą ilość razy. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwało
jury sędziowskie w składzie: Pani Dyrektor Marzena Kordyl-Kołata, Bartosz Matczak, Kamil Kamecki, Jakub Palczewski, Jakub Kluska oraz Alicja Gruszczyńska. Oprawę zdjęciową zawodów zapewnił uczeń naszej szkoły Grzegorz Rutkowski. Po raz drugi w historii mistrzostw rozegrano kategorię dziewcząt, w której mistrzynią szkoły została Aleksandra Krzywania z klasy I B. Złoty medal oraz tytuł mistrza naszej szkoły wywalczył Dominik Andrysiak z klasy III TEG, tytuł wicemistrza szkoły przypadł Adrianowi Malinowskiemu z klasy III TEG, brązowy medal zdobył Kacper Matuszewski z klasy II TET, czwarta lokata przypadła z Hubertowi Czarneckiemu z klasy I B. W kategorii „najlepsza technika” zwyciężył Adrian Malinowski. Zdobywcy miejsc medalowych zostali nagrodzeni upominkowymi voucherami do CH Manufaktura, ufundowanymi przez Pana Dyrektora Piotra Matusiaka. Poniżej szczegółowa klasyfikacja zawodów: