Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

 

Pierwsze miejsce naszego ucznia w konkursie BHP

 

 

 

 

8 grudnia 2021 r. w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi odbył się finał IV Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Branży Spożywczej i Gastronomicznej, objętego honorowym patronatem Okręgowego Inspektora Pracy w Łodzi. Zadanie konkursowe wymagało odpowiedzi na  30 pytań testowych, dotyczących przepisów o bezpieczeństwie i higienie pracy (zarówno ogólnych, jak  i obowiązujących w branży spożywczej i gastronomicznej), przepisów przeciwpożarowych oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Do rywalizacji przystąpiło 14 uczniów z pięciu szkół województwa łódzkiego. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Dziengielewska z klasy III TGp oraz  Michał Miłosz  i Dominik Zaborski z klasy IV TUG.  

 

Z ogromną przyjemnością informuję, że pierwsze miejsce zajął uczeń naszej szkoły – Michał Miłosz. Laureaci otrzymali cenne nagrody, ufundowane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi, a pozostali uczestnicy – okolicznościowe dyplomy.

 

Serdecznie gratuluję Michałowi i życzę dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.Danuta Łobodzińska