Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

Wytrwałość, walka do ostatnich metrów
i awans do finału wojewódzkiego
w indywidualnych biegach przełajowych!

23 września 2022 r. uczniowie naszej szkoły rywalizowali w mistrzostwach powiatu zgierskiego w indywidualnych biegach przełajowych. Dziewczęta miały do pokonania
1000 m, a chłopcy 1200 m. W kategorii chłopców Jan Jędrzejczak (kl. III TET) wywalczył czwarte miejsce, na kolejnej piątej pozycji uplasował się Marcin Kosmalski (kl. III TET), szóste miejsce przypadło Kacprowi Zatorskiemu (kl. II TUG), siódmą lokatę zajął Michał Dziubiński (kl. II TUG). Do kolejnego etapu – finału wojewódzkiego zakwalifikowali się Jan Jędrzejczak i Marcin Kosmalski. W kategorii szkół średnich nasza szkoła uplasowała się na drugiej pozycji. Ten wspaniały wynik „wybiegali”: Oliwia Kałuża (kl. III TET), Aleksandra Walak (kl. III TET), Julia Smela (kl. II T), Wiktoria Kołecka (kl. I T), Jan Czarnecki (kl. I TC), Bartosz Matczak (kl. IV TCp), Michał Dziubiński (kl. II TUG), Kacper Zatorski (kl. II TUG), Marcin Kosmalski (kl. III TET) i Jan Jędrzejczak (kl. III TET).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!