Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

 

W świątecznym nastroju

 

 

 

 

Tradycja wigilijnych spotkań, gromadzenia się uczniów, nauczycieli, dyrekcji, wszystkich obecnych i emerytowanych pracowników naszej szkoły w sali gimnastycznej, podczas oglądania przygotowanego specjalnie na tę okazję programu, to nieodzowny punkt grudniowego harmonogramu w Zespole Szkół nr 1. Oczekując na święta, mamy okazję już wcześniej poczuć ich wyjątkową atmosferę i przypomnieć sobie, że to czas niezwykły, który powinien zbliżać nas do drugiego człowieka. Wieloletnim zwyczajem za przebieg tego spotkania odpowiadają uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami – tak było i tym razem. Wzruszenia i emocje, jakie wywołali konferansjerzy (Kinga Wiewiórska, Janek Andrzejczak i Dawid Sieradzki), recytatorki (Agnieszka Niewiadomska i Alicja Ślaska) i nasze niezrównane wokalistki (Monika Drewnowska, Wiktoria Pinkowska, Julia Podsiad, Weronika Wiśniewska, Antonina Witkosz oraz chór pierwszoklasistek: Oliwia Jadczak, Gabriela Jarosik, Julia Kaczmarek, Amelia Milewska, Marianna Płachcińska, Maria Strzyżewska), pozostaną w naszych sercach, a wspomnienia – na zdjęciach, których autorami są Anna Bakura i Piotr Głąbała.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację występu (Natanowi Stachowskiemu i Bartoszowi Staniszowi, obsługującym sprzęt nagłaśniający; Księdzu Krzysztofowi Majdzie – za tak ważną pierwszą inspirację; Panu Jarosławowi Głowińskiemu za zapewnienie podkładów instrumentalnych; wspomnianym już młodym adeptom sztuki fotograficznej za piękne ujęcia oraz Panu Tomaszowi Podgórskiemu za czuwanie nad ostateczną jakością zdjęć) i zapraszamy do obejrzenia galerii.