Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

 

POLONEZA CZAS ZACZĄĆ

 

 

 

 

Tegoroczny bal maturzystów ZS nr 1 w Zgierzu odbył się 20 stycznia 2024 roku. To niezapomniane chwile i ważne wydarzenie w życiu młodych ludzi, dlatego tuż przed 19.00 przybyli do "Zajazdu u Przemka" w dobrych nastrojach, pięknych kreacjach i eleganckich garniturach.
Wieczór rozpoczęli prowadzący część oficjalną Oliwia Tybura i Patryk Cierpikowski. Wspominali wspólne lata spędzone w szkole i z nadzieją spoglądali w przyszłość.
Nie zabrakło również podziękowań dla całego grona pedagogicznego i rodziców.
Studniówka rozpoczęła odliczanie dni do matury. Przypomniała o tym nasza niezrównana wokalistka Weronika Wiśniewska, śpiewając m.in. słynny przebój Czerwonych Gitar. Dyrektor szkoły Pan Piotr Matusiak skierował do uczniów ciepłe słowa, życząc niezapomnianej zabawy i powodzenia na maturze.
Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli władz powiatu i miasta - życzenia udanej zabawy i pomyślności na majowych egzaminach przekazali: Starosta Zgierski Pan Bogdan Jarota i Prezydent Miasta Zgierza Pan Przemysław Staniszewski. Kluczowym momentem studniówki był piękny i dopracowany polonez przygotowany przez Panią Prof. Alicję Gruszczyńską. Wokół sali zgromadzili się rodzice, którzy z dumą i wzruszeniem obserwowali swoje dorosłe pociechy, poruszające się w takt tańca. Dodatkową niespodzianką dla zgromadzonych był walc, zatańczony z nauczycielami.
Po wzniesionym toaście przyszła pora na rozpoczęcie zabawy, która trwała do białego rana. Były też pamiątkowe zdjęcia z wychowawcami oraz szalone fotki na tle ścianki.
Uczniowie "Cezaka" swoją studniówkę na pewno zapamiętają na długo.


Zapraszamy do fotogalerii.