Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

 

Najlepszy prezent – zdrowie!

 

 

 

 

Z okazji Dnia Kobiet uczennice klas czwartych zostały zaproszone na biustopozytywną pogadankę, zorganizowaną we współpracy z fundacją Wsparcie na Starcie. Edukowanie dziewcząt na temat dbania o zdrowie piersi od najwcześniejszych lat, poprzez wyrobienie zdrowych nawyków na całe życie, jest niezwykle istotne nie tylko w tym wyjątkowym dniu. A zatem nie tylko od święta, ale na co dzień pamiętajcie, że Wasze zdrowie jest w Waszych rękach! Dlatego tak ważne jest, aby regularnie badać swoje piersi.
Nie ma się czego bać – badanie nie jest skomplikowane ani bolesne. Wystarczy poświęcić kilka minut i regularnie sprawdzać, czy nie pojawiły się jakieś niepokojące zmiany. W ten sposób szybciej zauważycie wszelkie nieprawidłowości, co pozwoli na niezwłoczne podjęcie odpowiednich działań.
Pamiętajcie, że badanie piersi to prosta forma profilaktyki, która może uratować Wasze życie. Zadbajcie o swoje zdrowie i zacznijcie regularne samobadanie już dzisiaj!
A jeśli potrzebujecie instrukcji lub przypominajki, to pobierajcie bezpłatną BIUSTOapkę ze strony BIUSTOapka.pl W niej znajdziecie podpowiedzi i dużo więcej!