Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

 

Strach się bać, czyli Halloween 2023

 

 

 

 

Wzorem lat ubiegłych 31 października w naszej szkole odbył się konkurs halloweenowy, który dostarczył uczniom świetnej zabawy.
W kategorii "najciekawiej przebrana osoba" zwyciężyły Oliwia Milczarek i Ola Lizakowska z klasy IV TGH, które wcieliły się w wybrane postacie w sposób niezwykle kreatywny i realistyczny. Drugie miejsce przypadło Patrycji Kurkiewicz (II TFR) - ona również zaskoczyła wszystkich pomysłowym strojem. Natomiast najliczniej przebrane klasy to IV TGH i II TEG - radość i zaangażowanie uczniów sprawiły, że te klasy wyróżniły się spośród wszystkich.
Dodatkową atrakcją było przebranie się kilku nauczycieli, którzy dołączyli do zabawy, pokazując, że Halloween to nie tylko okazja dla uczniów, ale również dla całej społeczności szkolnej.
To wydarzenie nie tylko umożliwiło nam spędzenie czasu razem, ale także pozwoliło wyrazić naszą kreatywność i oryginalność. Dzięki temu konkursowi Halloween zyskało niezapomnianą atmosferę i pozostawiło po sobie wiele uśmiechów i wspomnień.