Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka 95-100 Zgierz, ul. Długa 89/91 tel. (42) 715-07-44, fax (42) 715-07-34 e-mail: ekonomik@miasto.zgierz.pl

 

Mikołajkowa Akcja Krwiodawstwa

 

 

 

 

Drodzy Krwiodawcy,  składamy Wam serdeczne podziękowanie za całoroczną współpracę, zaangażowanie, niesłabnącą wolę niesienia pomocy i Wasz aktywny udział w akcjach krwiodawstwa. Podczas wszystkich akcji, organizowanych w „Cezaku” w 2023 roku, 170 osób zgłosiło się do oddania krwi, a 120 dawców oddało blisko 54 000 ml krwi. Dzięki Wam Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi pozyskało blisko 54 litry krwi, która z pewnością uratowała niejedno życie. 
Życzymy Wam wielu sił, wytrwałości w dzieleniu się z innymi tym dobrem oraz satysfakcji z niesienia pomocy innym. Niech ten świąteczny czas będzie wyjątkowy, pełen radosnej, bliskiej sercu, rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niech niesie ze sobą szczęście, zdrowie i pomyślność.  
Mamy nadzieję na ciągły rozwój idei krwiodawstwa w naszej szkole i dalszą dobrą współpracę z RCKiK. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z mikołajkowej akcji krwiodawstwa, która w naszej szkole odbyła się 13 grudnia 2023 r.


Z wyrazami uznania dla #wszyskichkrwiodawców organizatorki:
Dorota Karolak i Wioleta Gabara.


Dokumentacja fotograficzna Anna Bakura, Lena Galon, Piotr Głąbała III TFR